Aby kryć papieża/Trumpa zorganizowano w ICQ opcję modyfikowania starych wiadomości. Nie lubią mnie w ICQ - zaczęli blokować Mirandę

Komentarze do tego, co ostatnio wymyślono/wprowadzono.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Aby kryć papieża/Trumpa zorganizowano w ICQ opcję modyfikowania starych wiadomości. Nie lubią mnie w ICQ - zaczęli blokować Mirandę

Post autor: piotrniz »

ICQ Official Dzisiaj
>> 20:50 From December 28, we will no longer support old versions of ICQ and other unofficial applications.
To continue your conversations, you need to update your ICQ here: https://icq.com
You can also use the web version here: https://web.icq.com

With the new version of ICQ you can:
- edit and delete already sent messages
- quote and forward messages to another chat
- send stickers
- search through chat history and view previously sent media in the chat gallery
- create group chats
- make voice and video calls
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Aby kryć papieża/Trumpa zorganizowano w ICQ opcję modyfikowania starych wiadomości

Post autor: piotrniz »

Nie masz wyboru — you must update your ICQ.
Idea kompatybilności upadła wśród informatyków.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Aby kryć papieża/Trumpa zorganizowano w ICQ opcję modyfikowania starych wiadomości

Post autor: piotrniz »

Powód tej interwencji? Grupa skarbowa w Rosji. Rosyjski inwestor parę lat temu wykupił ICQ. Chcą się popisać grupą przestępczych nacisków na spółki (to chyba jakieś naruszenie zasady równości wobec prawa, prawda?... mają pewnie taką, wydaje się to być jakoś związane z zakazem dyskryminacji, co zawiera się w prawach człowieka).
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Aby kryć papieża/Trumpa zorganizowano w ICQ opcję modyfikowania starych wiadomości

Post autor: piotrniz »

To być może z przymrużeniem oka, ale właśnie o to chodzi -- by rzucić hasło, że coś jest na rzeczy.
Zapewne ta opcja "zmienianie już wysłanych wiadomości" dotyczy wiadomości, które już wysłano, a jeszcze nie zostały odebrane przez rozmówcę -- ale kto wie, może dotyczy w ogóle wszystkich, całej historii kontaktu. Nie mam czasu tego sprawdzać, obstawiam pierwszą z opcji.
ODPOWIEDZ