Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego. Rezultaty zapytań dziennikarskich potwierdzają problem

Komentarze do tego, co ostatnio wymyślono/wprowadzono.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego. Rezultaty zapytań dziennikarskich potwierdzają problem

Post autor: piotrniz »

Jeśli ktoś chce szybko przejść do "potwierdzenia", niech kliknie ten oto link: viewtopic.php?f=7&t=7036&p=9204#p9204
.
odpowiedzi-0001.jpg
odpowiedzi-0001.jpg (50.43 KiB) Przejrzano 12300 razy
odpowiedzi-0002.jpg
odpowiedzi-0002.jpg (68.4 KiB) Przejrzano 12300 razy

Odnośnie dra Mitery chciałbym dodać, że jest to specyficzna postać, ponieważ po tym, jak nieuczciwie poprowadził rozprawę kończąc ją "potrzebą zasięgnięcia opinii biegłego w związku z wątpliwościami co do stanu psychicznego świadka" (tj. mojego), "będzie pan badany przez bieg-łe-go" zabrano go z sądu do Ministerstwa Sprawiedliwości, gdzie już chyba nawet wcześniej był pracownikiem. W sądzie Warszawa-Wola jego orzekanie dobiegło końca, tylko dosyć krótko tam chyba orzekał, trafił akurat na moją sprawę. Oryginalny teatr zatem. Na tamtej jednej rozprawie, gdy z nim miałem styczność, "przesłuchiwał" też taksówkarza na temat podsłuchu (też to bardzo oryginalne, nie zaprotokołowano tego oczywiście), toczyła się mianowicie rozmowa w rodzaju "[sędzia] -- Skąd u was jest podsłuch?", "[odp.] -- W korporacji jest podsłuch.", "[sędzia] A telewizja też tu zrobi sprawę. Był podsłuch, jest wyrok w zawieszeniu..." itd. Tego typu poglądy to oczywiście jak najbardziej do Ministerstw Sprawiedliwości w popularnych partiach (pamiętamy może, jak PO wprowadziła opaskę na ręce dla przestępców zamiast 1 roku rzeczywistego więzienia), przykładowo za Ziobry na biurze podawczym na mój widok jakiś chłopak z obsługi bawił się telefonikiem. Który to gest powszechnie w grupie jest stosowany do stalkingu wobec mnie, aby mi się dawać we znaki i zaznaczać swą obecność (kojarzy się z: "sięgamy po ICQ, gdy tylko ten człowiek jest w pobliżu").
Następnie, jak widać, został prezesem sądu. Na podsłuchach to on się świetnie zna, ja na tym etapie sprawy jeszcze kompletnie nic na temat cyt. "podsłuchów" (czy podsłuchiwania, czy czegoś podsłuchowego) nie napisałem ani nie powiedziałem.
Stenogram z nagrania tamtej rozprawy widać na tym nagraniu wideo, ogólnie to sfilmowałem akta sprawy i tam na odpowiednich kartach jest ten stenogram oraz płyta z nagraniem. Nagranie rozprawy jest też tutaj: http://old.bandycituska.pl/index/inne-dowody ... zprawa.wav. Więcej na ten temat we wpisie na blogu z 15. czerwca 2016 r. "Zeznania i dowody", obok (dopiero później oczywiście dodanego) punktu z datą 2016/09/23.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

Kolejne pisemne zaprzeczenia.
Załączniki
Dyrektor SR dla Warszawy-Śródmieścia.jpg
Dyrektor SR dla Warszawy-Śródmieścia.jpg (65.97 KiB) Przejrzano 12221 razy
Wiceprezes SO w Warszawie.jpg
Wiceprezes SO w Warszawie.jpg (62.26 KiB) Przejrzano 12221 razy
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

Pismo do Sądu Apelacyjnego w Warszawie:
Załączniki
SA-0001.jpg
SA-0001.jpg (189.91 KiB) Przejrzano 12193 razy
SA-0002.jpg
SA-0002.jpg (191.59 KiB) Przejrzano 12193 razy
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

Jeszcze do 2 innych postaci z SN:
Załączniki
SN-0005.jpg
SN-0005.jpg (188.2 KiB) Przejrzano 12192 razy
SN-0006.jpg
SN-0006.jpg (197.03 KiB) Przejrzano 12192 razy
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

Kolejne dementi
Załączniki
Dyrektor SR dla m. st. Warszawy.jpg
Dyrektor SR dla m. st. Warszawy.jpg (72.54 KiB) Przejrzano 12176 razy
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

.
Sędzia Sądu Apelacyjnego Jerzy Leder będący jego rzecznikiem prasowym stwierdza poniżej, że tej pogłoski nie da się legalnie zdementować na piśmie.
.
rzecznik.jpg
rzecznik.jpg (177.52 KiB) Przejrzano 11945 razy
odp. SSA J. Ledera.png
odp. SSA J. Ledera.png (109.36 KiB) Przejrzano 11944 razy

(odnośnie dźwięków w sądach p. też np. rozmowa z dyrektorką sądu dla Warszawy-Mokotowa: viewtopic.php?f=7&t=5500)
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tajna czy legalna? Sprawa twierdzenia, że w sądach działa utajniona grupa zorganizowana zajmująca się śledzeniem Piotra Niżyńskiego. Rezultaty zapytań dziennikarskich potwierdzają problem

Post autor: piotrniz »

Kolejne odpowiedzi. Tym razem główna księgowa udając, że odpowiada, uchyla się od stwierdzenia "przelana została taka-a-taka kwota", zamiast tego informując, że przelany został podatek, a wg deklaracji wynosi on tyle-a-tyle.

Jednocześnie bardzo mnie przeprasza, ale [może tu o to powinno chodzić] będę znowu skazany w tej oto sprawie (toczącej się z fundamentalnie wybrakowanego aktu oskarżenia, w I instancji, był już wyrok nakazowy): viewtopic.php?f=11&t=4737
Ostatnio w podobnie haniebnej sprawie zarówno sąd I, jak i II instancji mnie skazał bez podstawny faktycznej ani także prawnej z uwagi na niedopuszczalność merytorycznego rozpoznania sprawy (viewtopic.php?f=12&t=7634, viewtopic.php?f=12&t=7406). Ponadto sprawa cywilna, w której jestem poszkodowany niezwróceniem rzeczy (a takie sprawy o naruszenie posiadania są priorytetowe dla sądów), wlecze się od 5 lat: viewtopic.php?f=11&t=3390. Każdy sędzia na pewno chętnie będzie szukał wymówek na swoje rzekome usprawiedliwienie, także tych urojonych.
Załączniki
mokotów-odp1.png
mokotów-odp1.png (229.59 KiB) Przejrzano 11565 razy
mokotów-odp2.png
mokotów-odp2.png (321.33 KiB) Przejrzano 11565 razy
ODPOWIEDZ