Poprzyj istnienie Partii Piotra Niżyńskiego

Inicjatywy nowych formacji politycznych opartych o wolę naprawy kraju (dotkniętego skandalem z telewizją i prześladowaniem Piotra Niżyńskiego oraz wszechwładzą urzędów skarbowych) tak, by ww. problemy wyeliminować.
piotrniz
Site Admin
Posty: 426
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Poprzyj istnienie Partii Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz »

Aby powstała partia polityczna, musi być co najmniej 1000 osób, które jej powstanie poparły. Nie chodzi tu oczywiście o żadne członkostwo, żadne gruntowne poparcie itp., jest to tylko kwestia zgody 1000 różnych dorosłych ludzi (określonych z imienia, nazwiska, adresu, nr PESEL i podpisu).


Jeżeli popierasz ideę naprawy kraju, pozostaw swój adres e-mail na tej oto stronie internetowej:

» www.bandycituska.pl/partia «

DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE, POLSKA WAM TEŻ PODZIĘKUJE!


Co się tyczy nazwy partii to wiem, że jest ona nieco dziwna i trochę razi, jak gdyby tu jakaś prywata była urządzana, ale jest to w istocie tylko wyraz starania, by to krycie tematów w mass mediach, którego najwyższym i najpoważniejszym wyrazem jest przypadek Piotra Niżyńskiego, ściśle związanego (od strony ofiary) ze skandalem we wszechwładnej dziś Telewizji Polskiej, psuć na każdym kroku, ilekroć tylko wypływa w ogóle temat tej partii. Jej poparcie zaś w oczywisty sposób nie może, nie ma szans, wyniknąć z reklamowania jej w mediach dyskryminacyjnych. Poparcie to może wyniknąć tylko z Państwa działania wśród znajomych, jak również z działalności portalu internetowego xp.pl, który właśnie ma wchodzić na rynek darmowych usług informacyjnych.

Ta nazwa "Partia Piotra Niżyńskiego" zostanie później zmieniona na coś łagodniejszego i normalnego, bez odniesień personalnych, ale na czas walki jest to moim zdaniem jak najbardziej dobra nazwa.
ODPOWIEDZ