Nadchodzi ważny dzień! Uwaga na dzień 25. stycznia (i to 2019 r.). Niech wyjaśnię, dlaczego. Uwaga też na orzecznictwo SN

Komentarze do tego, co ostatnio wymyślono/wprowadzono.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Nadchodzi ważny dzień! Uwaga na dzień 25. stycznia (i to 2019 r.). Niech wyjaśnię, dlaczego. Uwaga też na orzecznictwo SN

Post autor: piotrniz »

Stwierdzam to nawiązując tu do znanego w grupie watykańskiej [por. lista ofiar, transformowanie dat] posługiwania się numerologią przy doborze dat narodzin i śmierci, długości życia, dat różnych dramatycznych wydarzeń itp.

Ten wyjątkowy dzień to:
25. stycznia 2019 r. -- oraz daty będące względem niego w jakiejś relacji, np. późniejsze o okrągłą liczbę dni, przy czym liczby okrągłe to też potęgi dwójki albo wyższe, czyli rzadko zdarzające się, potęgi ewentualnie jakichś innych liczb, typu np. trójki (81, 243 itd.).
  1. Przypada on równo 6 lat, 6 miesięcy i 6 dni po przyjęciu mnie do szpitala psychiatrycznego w Polsce. 666.
  2. Przypada on równo 8 miesięcy przed moimi 33-imi urodzinami (Chrystus, jak wiadomo, żył podobno 33 lata, więc jest jakieś skojarzenie z końcem życia).
    Na dokładkę trzeba by tu dodać, że w dzieciństwie na koniec jakiegoś posiłku (np. obiadu) potrafiłem nieraz mówić "osiem!".
    No, jednakże ja przecież żadnym Chrystusem nie jestem.
  3. Spikerzy od miesięcy strasznie jarają się jakimś co jakiś czas rzucanym tekstem "zjem ci tę sprawę". Nie ma to żadnego kontekstowego sensu, co najwyżej kojarzy się z zabijaniem, ponieważ ostatnio sporo osób mordowano zapewne przez zatrucie (w tym także w szpitalach), p. www.bandycituska.pl/ofiary.html?forum_wazny
  4. Główny numer telefonu Ministerstwa Sprawiedliwości (kojarzący się ze Stanisławem Maślanką, skrót SMA, jak owo wymyślone za jego życia słynne złącze elektroniczne do transmitowania fal) zabitym w 1990 r. też kończy się na 888. (To pewnie w związku z tym, że bardzo będą chcieli bronić sędziów i usprawiedliwiać ich postawę, ich żałosne orzeczenia, dla których jedynym ostatecznym wyjaśnieniem, skąd się wzięły, może być co najwyżej udział tych sędziów w gangu.)
  5. W związku ze sprawą o ustalenie dotyczącą przetrzymywania mej matki w szpitalu psychiatrycznym przeglądałem orzecznictwo Sądu Najwyższego dotyczące spraw o ustalenie. Najbardziej użyteczne okazała się ta oto teza: "interes prawny istnieje w szczególności wówczas, gdy inna osoba swoim zachowaniem bezpośrednio zagraża prawom powoda", tymczasem można ją znaleźć (oprócz wielu innych orzeczeń) w aż 2 uchwałach z tego samego dnia 25. stycznia 1995 r. (+13 lat +10 = ten nadchodzący dzień): III CZP 176/94 (OSNC 1995/5/74 -- podkreślam ten końcowy nr 74! nieraz zdarzały się orzeczenia SN nawiązujące do mego nru mieszkania z dzieciństwa, tj. do adresu Blatona 6 m. 74, patrz tutaj) oraz III CZP 180/94 (OSNC 1995/5/76 -- na końcu nr +2).
    Obie uchwały, co niezwykłe, zarazem są z jednego dnia i na ten sam temat! I nawiązują (do tego jeszcze w odpowiedni sposób!) do nru mieszkania 74, w zgodności z typową numerologią Sądu Najwyższego oraz grupy watykańskiej. Przykładowo, o zasadzie dodawania dwójki przy przekształcaniu dat, godzin itp. (albo ogólnie: zwiększania czy też na zmianę zwiększania i zmniejszania 2 pól daty albo godziny -- o tę samą liczbę) pisałem już tutaj: viewtopic.php?f=9&t=3205&p=3535&forum_wazny#p3535. Widać tam też ostrzeżenie: o "korupcji" ("żydostwie") grożącej życiu mej matki, tj. niszczącej szpital. A zatem może coś się szykuje, może coś złego ze strony tego sądu.
  6. Odległość +4 dzieląca nry obu wspomnianych uchwał to jak 4 miesiące pomiędzy mymi urodzinami dnia 25. września a tym dniem 25. stycznia. 4 miesiące po urodzinach jest ten dzień. To jeszcze normalne, natomiast weźmy tu dodatkowo pod uwagę, że 4 razy 8 (8 miesięcy pozostałe do mych urodzin) to 32, czyli mój obecny wiek, to już nieco bardziej wskazuje na szczególność tego roku. No, ale mniejsza z tym, nie chciałbym wyjść tu na jakąś osobę przesądną. Zbiegi okoliczności się zdarzają, aczkolwiek tutaj być może ktoś to specjalnie przemyślał: skoro trafiłem do szpitala w dniu 6 miesięcy, 6 dni przed tym ważnym orzeczeniem SN, to aż się ciśnie na myśl data późniejsza nie tylko o te miesiące i dni, ale też data w konkretnym roku, również o 6 późniejszym. Patrz więc pkt 1.

Co się ww. dnia stanie? Może mnie zabiją? Może będę aresztowany w związku z tą oto sprawą: viewtopic.php?f=12&t=7406 (ja tam do dziś nie widzę poprawnego aktu oskarżenia i wskazuję to sądowi, ale niektórych [w przypadku niektórych osób?] sędziów to pewnie nic nie obchodzi...) lub owego dnia znowu trafię do szpitala psychiatrycznego?
Czas pokaże!
Może to tylko o przegraniu pozwu w sprawie mej matki, jakże nieuchronnym i jak fatum wiszącym nad rodziną, podobnie jak i co innego.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Nadchodzi ważny dzień! Uwaga na dzień 25. stycznia (i to 2019 r.). Niech wyjaśnię, dlaczego. Uwaga też na orzecznictwo SN

Post autor: piotrniz »

Prawie na pewno nic się wtedy nie stanie.

edit: Ale znalazłem coś z tą datą. Zaczęły się dla mnie dodatkowe problemy -- bo równo rok wcześniej prokurator zatwierdził wybrakowany akt oskarżenia przeciwko mnie, o co teraz wnoszę pozew przecicwko Policji, prokuraturze i sądowi. Chodzi mi tutaj o nieokreślenie w nim sposobu popełnienia czynu (art. 332 §1 pkt 2 Kodeksu postępowania karnego).
Załączniki
DSC_1590.JPG
DSC_1590.JPG (719.45 KiB) Przejrzano 5428 razy
DSC_1591.JPG
DSC_1591.JPG (650.16 KiB) Przejrzano 5429 razy
ODPOWIEDZ