Podrzucanie mi morderstw, nekrologów na osiedlu sposobem na osłanianie winy papieża co do procesów politycznych

Jak kogoś zabije czyżby ta "centrala, z którą wszystkie Inki (HAL-inki) współpracują" i chcemy porozmawiać, to tutaj.
Typowe metody:
[A] pogotowie lub szpital (potencjalne ofiary niech się wystrzegają za wszelką cenę! ludzie dożywają 90-ki a nawet prawie 100-ki bez lekarzy od czasu rodzenia dziecka; a zatem nie idziemy do szpitala, choćby nawet korciło, bo to już prędzej przekaz podprogowy),
[B] "poślizg" samochodowy (jak ktoś szybko jeździ, np. na trasie międzymiastowej) — winna jest elektronika i fale od satelitów GPS, w prezencie od operatora podsłuchu.

Typowe przejawy: prasa w przededniu lub rzadziej w dniu śmierci (ale pisana w przeddzień) roi się od aluzji (niekiedy są one tak zrobione, że tylko ja je rozczytam, ale to rzadko) -- ALBO alternatywnie to przede wszystkim data zgonu jest specyficzna, jest w specyficznym stosunku do np. urodzin, liczba dni życia jest okrągła itp.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Podrzucanie mi morderstw, nekrologów na osiedlu sposobem na osłanianie winy papieża co do procesów politycznych

Post autor: piotrniz »

Będzie, że Ziobro mnie nie lubi czy np. rząd.
Oczywiście gdy takie morderstwa są mi podrzucane, to ja muszę o tym zawiadomić.

Wszystko musi mieć swoje głupiutkie wytłumaczenie, tym bardziej, że znanym priorytetem papieży jest kanonizowanie swoich kolegów.
Przypuszczalnie to bowiem, jak w przypadku wszystkich przestępstw tej grupy, papież czy jego ludzie podrzucają spikerom z TV przez komunikator te zlecenia.
ODPOWIEDZ