Administracja rządowa zorganizowała mi oszukańczą kancelarię prawną do obsługi mojej kasacji. Efekt: wniesiona przez osobę nieuprawnioną. Nowa musi być inna, choć umawiałem się na tą

W tym rozdziale - o skandalicznych orzeczeniach i zachowaniach prokuratur i sądów wskazujących na krycie spraw kryminalnych, w których Piotr Niżyński jest pokrzywdzonym, lub inne prześladowanie go.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Administracja rządowa zorganizowała mi oszukańczą kancelarię prawną do obsługi mojej kasacji. Efekt: wniesiona przez osobę nieuprawnioną. Nowa musi być inna, choć umawiałem się na tą

Post autor: piotrniz »

Przy tym oczywiście zawsze z prawnikami jest problem, bo nie chcą, by ktoś im wkładał w usta jakieś teksty i z trudem dają się namówić na konkretne sformułowania.
W efekcie mam obecnie zupełnie inaczej sformułowaną kasację, napisaną przez innego adwokata, w zamian za dodatkowe 2000 zł (+ 615 zł za zażalenie; mógłbym napisać sam, ale jeszcze by mi nielegalnie nie przyjęli w obu instancjach...). Wielki cios po kieszeni, dodatkowe kłopoty i zajęcia, a co do SN to trudno o pewność, czy teraz obsługując zażalenie postąpią rzetelnie.

Poniżej zawiadomienie do prokuratury na temat tej sprawy. Zapewne zlekceważą.
.
Załączniki
zaw. Lega Artis-0001.jpg
zaw. Lega Artis-0001.jpg (357.42 KiB) Przejrzano 6038 razy
zaw. Lega Artis-0002.jpg
zaw. Lega Artis-0002.jpg (430.37 KiB) Przejrzano 6038 razy
zaw. Lega Artis-0003.jpg
zaw. Lega Artis-0003.jpg (300.16 KiB) Przejrzano 6038 razy
ODPOWIEDZ