Tego postępowania o czyn ścigany z urzędu też nie przeprowadzono. Poboczny problem sprawy bicia mnie przez Policję na inaugurację Światowych Dni Młodzieży

W tym rozdziale - o skandalicznych orzeczeniach i zachowaniach prokuratur i sądów wskazujących na krycie spraw kryminalnych, w których Piotr Niżyński jest pokrzywdzonym, lub inne prześladowanie go.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Tego postępowania o czyn ścigany z urzędu też nie przeprowadzono. Poboczny problem sprawy bicia mnie przez Policję na inaugurację Światowych Dni Młodzieży

Post autor: piotrniz »

Wezwanie na przesłuchanie w Warszawie przyszło bodajże 1 raz (zaspałem wtedy z powodu nocnego dręczenia przez spikerów do bardzo późnej godziny). Normalnie wzywa się co najmniej 2 razy, można poza tym próbować też kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.
Krowodrza-fałszywe zawiadomienie z hotelu-1.jpg
Krowodrza-fałszywe zawiadomienie z hotelu-1.jpg (41.92 KiB) Przejrzano 7382 razy
Krowodrza-fałszywe zawiadomienie z hotelu-2.jpg
Krowodrza-fałszywe zawiadomienie z hotelu-2.jpg (81.46 KiB) Przejrzano 7382 razy
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Tego postępowania o czyn ścigany z urzędu też nie przeprowadzono. Poboczny problem sprawy bicia mnie przez Policję na inaugurację Światowych Dni Młodzieży

Post autor: piotrniz »

Policyjne MKFD 2329/17 to też potencjalnie dobrana sygnatura.
Art. 23, art. 29 -- artykuły Ustawy o ochronie zdrowia psychicznego dotyczące trybów, w jakich można przyjąć kogoś przymusowo do szpitala psychiatrycznego.
ODPOWIEDZ