MUSIAŁ BYĆ PSYCHIATRA ("dlaczego Piotr Niżyński nie jest przestępcą?") -- paskudne szkalowanie

W tym rozdziale - o skandalicznych orzeczeniach i zachowaniach prokuratur i sądów wskazujących na krycie spraw kryminalnych, w których Piotr Niżyński jest pokrzywdzonym, lub inne prześladowanie go.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

MUSIAŁ BYĆ PSYCHIATRA ("dlaczego Piotr Niżyński nie jest przestępcą?") -- paskudne szkalowanie

Post autor: piotrniz »

(wstawię później; umorzono mi w ten sposób pewną sfingowaną sprawę przeciwko mnie. A przecież przedstawiłem dużo bardziej sensowną argumentację. Poza tym po co w ogóle te fałszerstwa? Komuś odbija, nudzi mu się, ma owsiki? Nie! To są poważne ataki! Gdyby nie to, że są żałosne i że w prasie w przeddzień zwykle widać, że je planowano. Ale co to obchodzi nasze państwowe hieny bez sumienia.
W tym przypadku nie trzeba było nawet sięgać po prasę -- z samej sytuacji wynikało, że logika "dwóch ma rację w sporze z pierwszym, którego oskarżono" w tym przypadku nie nadawała się do stosowania, a to z racji tego, że tych 2 działało też przeciwko mnie jako przestępcy lub w każdym razie tak należało przypuszczać na podstawie całokształtu danych)
ODPOWIEDZ