Zabijanie mojej rodziny

W tym rozdziale - o skandalicznych orzeczeniach i zachowaniach prokuratur i sądów wskazujących na krycie spraw kryminalnych, w których Piotr Niżyński jest pokrzywdzonym, lub inne prześladowanie go.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Zabijanie mojej rodziny

Post autor: piotrniz »

Złożyłem zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim o zabiciu mego dziadka, babci, cioci. Zawsze wtedy w mediach katolickich był jakiś artykuł o potrzebie jedności Kościoła, co pokazałem wydrukami, ale to drobiazg. Wspominałem też o nagłówkach mediów laickich.
Przykładowo dzień przed śmiercią dziadka prymas Glemp odprawiał jakąś mszę w intencji... rychłej beatyfikacji Hlonda (może to o jakiś akt zgonu chodzi, przecież też urzędowe stwierdzenie "pójścia do nieba", może niekoniecznie tak od razu), a mój dziadek miał na imię też H..n.., mianowicie Henryk. Pokazałem akt zgonu z jakimś 333 w numerze odpisu, mogłoby w sumie być też 666. Pokazałem, że babcia ma daty śmierci i urodzin tworzące ciąg cyfr 11234456, czyli cyfr kolejnych (pary rok śmierci-urodzin: 11 23, miesiąc-dzień śmierci-urodzin: 44 56, tzn. 4. kwietnia i 5. czerwca). Wszystko oczywiście zlekceważono - odmowa wszczęcia śledztwa. Obecnie sprawa trafiła do sądu wskutek zażalenia i też tam pewnie to zlekceważą zgodnie z wytycznymi z telewizji.

O zabójstwach tych było w dopisku na szaro pod kreską wpisem na blogu z 23. maja 2017 r. o sądach.

Zawiadomienie brzmiało przekonująco, wskazywało na prawdopodobieństwo zakulisowych działań mass mediów skutkujących tym, że wiedziały już co najmniej dzień wcześniej o szykowanych zgonach (zabójstwach). Tu wstawiam tylko póki co postanowienie prokuratora:
zabijanie rodziny-prokurator-1.jpg
zabijanie rodziny-prokurator-1.jpg (95.55 KiB) Przejrzano 9546 razy
zabijanie rodziny-prokurator-2.jpg
zabijanie rodziny-prokurator-2.jpg (104.08 KiB) Przejrzano 9546 razy
zabijanie rodziny-prokurator-3.jpg
zabijanie rodziny-prokurator-3.jpg (55.61 KiB) Przejrzano 9546 razy
(Pani Polak to od historii sztuki była w podstawówce)
Policjantka w Warszawie, która mnie przesłuchiwała w związku z donosem wysłanym do prokuratury, była niemiła, kłótliwa i podnosiła na mnie głos, a przesłuchanie przerwała po pierwszych zdaniach sugerując, bym raczej napisał tekstowo, to, co chcę, w liście do prokuratury. Jest to oczywiście sprzeczne z wytyczną Kodeksu postępowania karnego, iż należy osobie przesłuchiwanej pozwolić się swobodnie wypowiedzieć. Oczywiście wypowiedzi przesłuchiwanego należy protokołować (chyba że są zupełnie nie na temat, to tylko w takim wypadku wolno ewentualnie zgodnie z wykładnią celowościową przepisów w zw. z art. 2 k.p.k. nie prowadzić przesłuchania lub zmieniać jego kierunek, nie zapisując nonsensów nie na temat).
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Zabijanie mojej rodziny

Post autor: piotrniz »

Sprawa tego postanowienia jest obecnie w sądzie.
Załączyłem im m. in. egzemplarze tych 2 długich pism (razem prawie 100 stron tekstu + wieleset stron załączników), które (bez zał.) można oglądać tutaj: viewtopic.php?f=12&t=7422&p=8872#p8871.
Uprawdopodabniają one ponad rozsądną wątpliwość, że mą rodzinę mordowano.
piotrniz
Site Admin
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Re: Zabijanie mojej rodziny

Post autor: piotrniz »

VII Kp 427-17-1.jpg
VII Kp 427-17-1.jpg (191.52 KiB) Przejrzano 8908 razy
VII Kp 427-17-2.jpg
VII Kp 427-17-2.jpg (240.07 KiB) Przejrzano 8908 razy
bellehaump
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:07 pm

Szybkie Randki Warszawa

Post autor: bellehaump »

https://blog.ss-blog.jp/_pages/mobile/s ... nline.info


Szybkie Randki Katowice
Randki Olsztyn
ODPOWIEDZ