Europejski Trybunał Praw Człowieka w sprawach Piotra Niżyńskiego

Skandaliczne orzeczenia lub zachowania sądów. W sprawach Piotra Niżyńskiego.
piotrniz
Site Admin
Posty: 243
Rejestracja: śr mar 18, 2015 1:11 pm

Europejski Trybunał Praw Człowieka w sprawach Piotra Niżyńskiego

Post autor: piotrniz » pn lip 02, 2018 11:00 pm

1. W 2012 r. odrzucił moją skargę dot. poniżającego traktowania, tortury (wówczas przybierającej postać znęcania się drastycznymi dźwiękami np. w hotelach, a jeszcze nie było słyszalnego szeptu) i naruszania prywatności.
Część korespondencji w tym temacie widać na http://old.sysplex.pl/index/akta/ETPCz.

2. Odrzucił moją skargę z 2017 r. na nakaz zapłaty (a właściwie skargę o wznowienie w jego sprawie) na kwotę ponad 180 tys. zł, którego mi nigdy (do dziś) prawidłowo nie doręczono, a już w 2016 r. musiałem go spłacić pod przymusem komorniczym (groźba sprzedania mego domu).
http://old.sysplex.pl/index/akta/ETPCz/echr2017-1.html

3. Odrzucił moją skargę z 2017 r. na niezwolnienie z kosztów sądowych w sprawie o domeny przeciwko NASK. Zrobił to ten sam sędzia, co w punkcie 2, a przecież powinni się trafiać jakoś losowo, a więc prawdopodobieństwo trafienia drugi raz w tego samego jest nikłe.
http://old.sysplex.pl/index/akta/ETPCz/echr2017-2.html

4. Mam schowany gdzieś protokół notarialny (chyba z 2017 r.) prezentujący, jak na swej własnej stronie internetowej, stosując typową w tej grupie przestępczej metodę "przemawiania w aluzjach z nagłówków prasowych", opowiadali (co było wtedy przez tydzień głównym tematem), jak to prezes zajmuje się zapewnieniem "specjalnej jurysdykcji" dla pokoju w Kolumbii (kojarzy się z "odkrywaniem Ameryki"...). Jak zeskanuję, to tutaj zamieszczę.

ODPOWIEDZ