Sprawiedliwość i prawo w państwie bandyckim

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Sądy - sprawy pozostałe
  Skandaliczne orzeczenia lub zachowania sądów. W sprawach Piotra Niżyńskiego. Czy z naszych podatków utrzymujemy darmozjadów, a politycy i tak wygrają, co zechcą?
  38 Tematy
  97 Posty
  Ostatni post Sąd Okręgowy w Warszawie noto…
  autor: piotrniz Wyświetl najnowszy post
  śr kwie 17, 2019 11:07 pm
 • Prokuratury i sądy o dochodzeniach i śledztwach
  W tym rozdziale - o skandalicznych orzeczeniach i zachowaniach prokuratur i sądów wskazujących na krycie spraw kryminalnych, w których Piotr Niżyński jest pokrzywdzonym, lub inne prześladowanie go.
  27 Tematy
  87 Posty
  Ostatni post witam
  autor: DavidHom Wyświetl najnowszy post
  pt mar 08, 2019 3:14 pm
 • Instytucje polityczne
  Posłowie, premier, Rzecznik Praw Obywatelskich, KRRiTV itp.
  17 Tematy
  45 Posty
  Ostatni post Re: Policja lansuje nową nons…
  autor: piotrniz Wyświetl najnowszy post
  śr kwie 03, 2019 10:47 pm
 • Zabójstwa
  Jak kogoś zabije czyżby ta "centrala, z którą wszystkie Inki (HAL-inki) współpracują" i chcemy porozmawiać, to tutaj.
  Typowe metody:
  [A] szpital (potencjalne ofiary niech się wystrzegają za wszelką cenę! ludzie dożywają 90-ki a nawet prawie 100-ki bez lekarzy od czasu rodzenia dziecka; a zatem nie idziemy do szpitala, choćby nawet korciło, bo to już prędzej przekaz podprogowy),
  [B] "poślizg" samochodowy (jak ktoś szybko jeździ, np. na trasie międzymiastowej) — winna jest elektronika i fale od satelitów GPS, w prezencie od operatora podsłuchu,
  [C] zatruta ulubiona, a przez ludzi rzadko kupowana żywność (np. jakaś w małym sklepiku osiedlowym). Ale to już coś nader rzadkiego — perełka dla wybranych (np. mego dziadka). Na razie przyuczają do tego niektóre firmy stosując drobne podtrucia czymś na przeczyszczenie (np. firmy od napoi pobudzających, w tym kawy, w Śródmieściu Warszawy albo, już ściśle w okolicach mego bloku, producentów chrupek, choć to wciąż niepewne; zresztą kiedyś w 2011 trafiły mi się takie, że pojedynczy chips był zupełnie innego koloru, totalnie innego i to tylko jeden jedyny, a samochód pod blokiem już czekał, by w momencie, gdy go wyciągam, zrobić głośne trąbnięcie...).

  Typowe przejawy: prasa w przededniu lub rzadziej w dniu śmierci (ale pisana w przeddzień) roi się od aluzji (niekiedy są one tak zrobione, że tylko ja je rozczytam, ale to rzadko) -- ALBO alternatywnie to przede wszystkim data zgonu jest specyficzna, jest w specyficznym stosunku do np. urodzin, liczba dni życia jest okrągła itp.
  8 Tematy
  12 Posty
  Ostatni post J. Niżyński - NAPRAWDĘ - wiem…
  autor: piotrniz Wyświetl najnowszy post
  wt gru 25, 2018 1:36 pm